Finansowe Wsparcie dla aplikacji

Aplikacja Korony Gór jest i pozostanie aplikacją darmową. Jako jej twórca chciałbym też uniknąć umieszczania w niej agresywnych reklam, które szpeciłyby apkę i odbierały komfort jej użytkowania. Z drugiej strony, utrzymanie i rozwój aplikacji wymagają pracy oraz generują koszty. Jeśli zatem podobają Ci się 'Korony Gór' i chcesz wspomóc ich rozwój finansowo poniżej znajdziesz informacje jak możesz to zrobić:

Przelew na konto

Jednym z najprostszych sposobów jest wpłata bezpośrednio na moje konto. Dane do przelewu znajdziesz poniżej. Jeśli zdecydujesz się na ten sposób wsparcia apki, daj mi znać. Wzamian dostaniesz prawo do dodania jednego, wybranego przez siebie szczytu do aplikacji.
Nr konta: 45 2490 0005 0000 4000 1326 0586
Nazwa: Adam Mosiejko
Tytuł przelewu: Na rozwój aplikacji Korony Gór

Linki afiliacyjne

Innym sposobem wsprarcia jest korzystanie z linków afiliacyjnych w aplikacji i na stronie. Ten sposób nie generuje żadnych dodatkownych kosztów po Twojej stronie.
Obecnie w aplikacji i na stronie znajdują się linki do strony booking.com. Możesz z nich korzystać, żeby szybko znaleźć nocleg w okolicy inetesującego Cię szczytu. Jeśli więc korzystasz Booking'u do rezerowania sobie noclegów, zachęcam do korzystania z linków w aplikacji. Cena dla Ciebie pozostanie taka sama (możesz to sprawdzić), a Booking podzieli się ze mną swoją prowizją. Zachęcam do spróbowania!